O projektu

Specifikace projektu

Stáhnout brožuru

Developerský projekt Byty Dělnická nabízí nové bydlení v rezidenčním komplexu v pražských Holešovicích.

Novostavba bytů a obchodních prostor se buduje na místě bývalé pivovarské kalírny a nabídne byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Byty s jižní orientací v nejvyšších patrech domu budou disponovat výhledem na Vltavu i panorama Pražského Hradu nebo Park Vítkov. V podzemích podlaží budovy jsou umístěna garážová stání a sklepy.

V projektu se nezapomnělo ani na obchodní a nebytové prostory situované v přízemí budovy. Unikátním prostorem uvnitř pasáže bude industriální stavba, která by mohla v budoucnu sloužit například jako ateliér nebo prostor pro výstavy.

Projekt nabídne celkem 141 bytů nebo ateliérů o dispozicích 1+kk až 4+kk a komerční prostory převážně v přízemí domu. Dokončení projektu je plánováno na podzim 2021.

Jak probíhá financování vašeho nového bytu?

Za vaše sny o bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku a to pouze 15%.

  • 1.KrokSložíte 15% zálohu z kupní ceny na projektový účetPodepíšete budoucí kupní smlouvu a složíte 15% zálohu z kupní ceny na projektový účet.
  • 2.KrokDoplatek ve výši 85% kupní ceny uhradíte až po kolaudaciDoplatek kupní ceny za byt uhradíte na projektový účet v bance až po dokončení stavby a kolaudaci domu.
  • 3.Krok... a můžete se stěhovat do vlastního

Aktuálně probíhají na stavbě práce v přízemí/1NP a 2NP.

 Časová osa projektu

Průběh výstavby

Naše další projekty