BYTY DĚLNICKÁ

Developerský projekt Byty Dělnická nabízí nové bydlení v rezidenčním komplexu v pražských Holešovicích.

Místo pro život

Pražské Holešovice bývaly především industriální čtvrtí, kde byly v 19. i 20. století ještě k vidění parní mlýny, továrny nebo pivovar. Na začátku 20. století zde vznikl nákladní přístav s překladišti a doky. Za posledních 20 let se Holešovice mění k nepoznání. Starší neudržované budovy se rekonstruují a vznikají nové byty, kanceláře a kompletní služby pro obyvatele. Současně se tato část Prahy stala kulturní a uměleckou mekkou a Holešovice jsou v dnešní době vnímány jako širší centrum Prahy.

Přejít na lokalitu

Moderní technologie

Byty Dělnická budou ekologicky a energeticky šetrnou stavbou jako je to u projektů naší společnosti standardem. V projektu se nezapomnělo ani na obchodní a nebytové prostory situované v přízemí budovy.

Více o projektu

Výhodné financování

Za vaše sny o bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku a to pouze 15 %.

Financování

Aktuality

17. 3. 2020

Vážení klienti, v souvislostí s vyhlášeným nouzovým stavem v České republice bude naše veškerá zákaznická péče do odvolání probíhat formou telefonické nebo e-mailové komunikace. Z preventivních důvodů jsme se také rozhodli po dobu trvání nouzového stavu nepřijímat návštěvy na našich pobočkách a neprovádět prohlídky. Náš obchodní tým ale pracuje i nadále a jsme připraveni vám vyjít vstříc. Vaše dotazy směřujte na mailovou adresu jaros@ms-invest.cz nebo telefon 702 164 759. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

Všechny aktuality

Kontakt

Tomáš Jaroš Manažer prodeje

Tomáš Jaroš

Tel.: +420 702 164 759 E-mail: bytydelnicka@ms-invest.cz
Developer a prodejce

Moravská stavební - INVEST a.s.

Sokolovská 100a, 186 00, Praha 8 E-mail: praha@ms-invest.cz

Napište nám


Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti Moravská stavební – INVEST, a.s.
Mapa

Architekt projektu

Studio acht

Financující partner

UniCredit Bank

Naše další projekty